389 000 PLN (2 593 PLN / m2)

Duża działka i dom 180m od jeziora OKAZJA

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Borzechowo, Różana

Kontakt z agentem: Victus s.c.
Opis nieruchomości

Sprzedam dom w Borzechowie w stanie surowym, zamkniętym.
Powierzchnia działki to 1391 m2 a powierzchnia domu to 150 m2. Budynek w stanie surowym zamkniętym, dach jest wzmocniony pod panele fotowoltaiczne. 
Projekt budowlany to dom z częścią usługową. Bez najmniejszego problemu może zostać przekształcony w duży dom jednorodzinny bądź dwa mieszkania które idealnie nadają się jako inwestycja ze względu na bliską dostępność jeziora Borzechowskiego Małego. Działka jest ogrodzona z bramą od strony ulicy oraz  furtką od ciagu pieszo-jezdnego którym dojdziemy do jeziora. Wyjazd utwardzony na drogę powiatową. Działka oddalona zaledwie 180 metrów od jeziora i uzbrojona w media takie jak prąd i woda. 

Borzechowo, to znana w regionie rekreacyjna miejscowość z kąpieliskami, szlakami wodnymi, zapleczem gastronomicznym i zachwycającymi widokami.Działka posiada piękne położenie oraz zielone tereny wokół, co stanowi dodatkową zaletę dla osób poszukujących spokojnego i przyjemnego miejsca do zamieszkania. Jezioro Borzechowskie Małe posiada klasyfikację czystości pierwszego stopnia, co stanowi dodatkową atrakcję dla potencjalnych nabywców.

W ofercie rownież działki budowlane w sąsiedztwie. 
Zapraszam do kontaktu.

Mapa
Kontakt z agentem

Victus s.c.

Patryk Gajewski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.