Przestrzeń i harmonia

W naszej usłudze znajdą Państwo również usługę wykończenia swojego wymarzonego mieszkania czy domu. Oferujemy współprace z najlepszymi specjalistami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży aranżacji wnętrz i remontów. Wykończenie mieszkania nie należy do najłatwiejszych zadań, wymaga dużego profesjonalizmu i otwarcia na potrzeby Klienta. Oferujemy fachową i kompleksową pomoc, uwzględniając Twoje osobiste preferencje. Budżet i termin realizacji ustalamy indywidualnie. Na życzenie klienta zaczniemy od wykonania wizualizacji i projektu wnętrza. Przygotujemy kosztorys prac remontowo-budowlanych, zapewnimy wykonawstwo i stały nadzór architekta do zakończenia prac „pod klucz”. Zlecenia wykonujemy na terenie całego Trójmiasta.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi ludźmi dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu apartamentów. Nasz zespół to świetnie zgrani ludzie, którzy mogą pracować zarówno razem jak i osobno w zależności od tego jakim dysponujesz czasem na wykończenie swojej nieruchomości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym biurem!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.