253 080 PLN (185 PLN / m2)

Działka budowlana w pasie jeziora !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż,
Borzechowo, Błękitna

Kontakt z agentem: Victus s.c.
Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1368m2 położona w miejscowości Borzechowo, przy ulicy Błękitna, w pasie jeziora Borzechowskie Małe. Numer działki 405/27 do której dojazd jest droga gminna utwardzona.  Działka znajduje się w obrębie strefy 2000, co gwarantuje spokój i ciszę oraz niską zabudowę w okolicy.

Borzechowo, to znana w regionie rekreacyjna miejscowość z kąpieliskami, szlakami wodnymi, zapleczem gastronomicznym i zachwycającymi widokami.Działka posiada piękne położenie oraz zielone tereny wokół, co stanowi dodatkową zaletę dla osób poszukujących spokojnego i przyjemnego miejsca do zamieszkania.

Media dostępne przy działce to prąd i woda. Jezioro Borzechowskie Małe posiada klasyfikację czystości pierwszego stopnia, co stanowi dodatkową atrakcję dla potencjalnych nabywców.

Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, z maksymalną powierzchnią zabudowy do 25% powierzchni działki. Minimalna intensywność zabudowy wynosi 0,05, a maksymalna 0,60. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna wynosi 40%. Wysokość zabudowy na działce jest ograniczona do maksymalnie 2 kondygnacji nadziemnych, o łącznej wysokości do 10 metrów n.p.t. (nad poziomem terenu).

Zapraszam do kontaktu.

Mapa
Kontakt z agentem

Victus s.c.

Patryk Gajewski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.