7 500 PLN (59 PLN / m2)

Mieszkanie w pięknej willi !!

Mieszkanie na wynajem,
Sopot, Antoniego Abrahama

Kontakt z agentem: Victus s.c.
Opis nieruchomości

Willa została zaprojektowana w 1911 roku przez znanego architekta Heinricha Dunkla na zlecenie hrabiego von Zelberschwechta, kapitana marynarki wojennej. Ze względu na to dziedzictwo, wiele elementów wewnętrznych domu nawiązuje do tematyki morskiej. Już sam unikalny układ domu przypomina statki wycieczkowe, z okazałą klatką schodową łączącą system powiązanych ze sobą pomieszczeń. Obecnie nieużywany, system centralnego ogrzewania z obiegiem powietrza oraz mosiężne rury głosowe do komunikacji “wewnątrzstatkowej” były jednymi z wyjątkowych cech tego domu.

Parter domu składa się z trzech sypialni o łącznej powierzchni 128 m² oraz wspólnego ogrodu o powierzchni 600 m².

Wnętrze oferowane jest nieumeblowane lub częściowo umeblowane. Główny salon wyposażony jest w wspaniałe, przesuwane drzwi łączące dwa pokoje. Drzwi zostały odtworzone na podstawie oryginalnego projektu z 1911 roku.

Salon i przylegające do niego pomieszczenie mają oryginalne, drewniane podłogi.
Podłogi w sypialniach wykonane są z litego drewna modrzewia syberyjskiego, zgodnie z pierwotnym zamysłem. Pokoje dzienne ogrzewane są odrestaurowanymi żeliwnymi grzejnikami. W pozostałej części mieszkania zainstalowano ogrzewanie podłogowe.

Kuchnia wyposażona w najpotrzebniejsze sprzęty AGD. 

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu

Mapa
Kontakt z agentem

Victus s.c.

Patryk Gajewski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.