1 099 000 PLN (17 638 PLN / m2)

Piękna kamienica w Sopocie Dolnym

Mieszkanie na sprzedaż,
Sopot, 3 Maja

Kontakt z agentem: Victus s.c.
Opis nieruchomości

Na sprzedaż posiadamy piękne 62,3 metrowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. 3 Maja 25. Kameralna kamienica przy zamkniętej posesji na której możemy zaparkować swój samochód. Elewacja budynku jak i klata są w stanie dobrym a zwieńczeniem jest przedwojenna figurka która dodaje niewątpliwie uroku kamienicy. Zaledwie 5 mieszkań w budynku zapewni nam komfort mieszkania. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, pokoju, łazienki wyposażonej w toaletę oraz kabinę prysznicową. Osobna kuchnia w której znajdziemy wszystko co potrzebne do przygotowania przepysznych posiłków. Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęty RTV i AGD. W trakcie ostatniego remontu mieszkania wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne zostały wymienione. W mieszkaniu zamontowany piec gazowy dwu-funkcyjny. Duża piwnica około 15m2 zapewni nam komfort przechowywania rowerów i wszystkich potrzebnych sprzętów. 

LOKALIZACJA:
Ulica 3 Maja w Sopocie jak i cały rejon Karlikowa stało się jednaą z najbardziej porządnych lokalizacji w Sopocie. Zaułek ulicy 3 Maja gdzie mieści się kamienica jest równoległa do brzegu morza, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. W okolicy sklepy spożywcze, gastronomia, apteka, poczta. W zaledwie 12 minut dojedziemy do ulicy Monte Casino, dojście do plaży czy słynnej restauracji Bar Przystań to ledwo 8 min spacerem. Obecnie przeprowadzany remont ulicy 3 Maja tylko uatrakcyjni okolice !

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, idealne również jako mieszkanie wakacyjne czy miejsce do życia na stałe ze względu na swój kameralny charakter! Dostęp do wszystkich atrakcji Sopotu w zaledwie kilka chwil.  


Zapraszam do kontaktu.

Mapa
Kontakt z agentem

Victus s.c.

Patryk Gajewski
Nieprawidłowy adres E-mail